Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Ez elsősorban azoknak szól, akik keresztül mentek már ezen... Egy viszonylag régimódi családba hogy álljak elő ezzel a kérdéssel. 17 éves vagyok és nem akarok titkolózni...
2017. ápr. 20. 15:51
 1/5 Lilith1994 ***** válasza:

Én egyszerűen közöltem hogy ez van és kész. Nem tetszett nekik de ez van mit mondjak. Tudom hogy rossz hozzá állás meg rossz szokás.Le fogom tenni de úgy nem ha csesztetnek.. (apám meg mindig szokta mondogatni )

16vagy 17 voltam mikor elkezdtem most 23 leszek de már eldontottem h nyáron le rakom. Rájöttem hogy rendkívül költséges (főleg manapság) és el akarok járni futni amint jobb idő lesz és így nem fog beleferni az életembe :)

2017. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anya!Adj pénzt cigire!
2017. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SEhogy,fejezd be a cigizést.Ilyen egyszerű ez .
2017. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anya, van tüzed ?
2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk vicces volt. Anyukám dohányzik, ő már régóta tudta, hogy én is. És egyszer kért 3 szál Camelt, de ő mindig Bondot szív apával együtt. És egyszer nagyban ülök otthon, anyámmal nézzük a tv-t, rágyújt, jön be apám és kérdezi tőle, honnan van Camelje: Ja, hát a gyerektől.


Még jó, hogy neki nem akartuk elmondani :D Szóval nálunk ez így ment.

2017. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!