Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy dohányzom?

Figyelt kérdés

Másfél éve szoktam rá a cigire és furcsa még nem buktam le. Elég jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel és nem szeretném ha ez megromolna amiatt mert esetleg valaki elmondja nekik.

Hogy miért szoktam rá azt nem szeretném most leírni. A lényeg hogy valahogy el szeretném mondani nekik mindig is díjazták az őszinteséget. Olyanok véleményét/tanácsát kérném elsősorban akik voltak már ebben a helyzetben. És ilyen válaszokat nem szeretnék hogy szokj le meg hasonlók. Normális válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. jún. 12. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy fiú vagyok és 16 éves.
2014. jún. 12. 19:04
 2/10 anonim válasza:

hlHátha díjazzák az őszinteséget miért csaptad be őket? 😂

Hát valójában szerintem nem kell ehhez ceremónia.Odaálsz eléjük ès elmondid.Manapság ez nem nagy bűn.

2014. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen csak ha 14-15 évesen odaállok eléjük és megmondom nem hiszem hogy nagyon örültek volna neki. Így meg azért talán könnyebb lesz. Vagy nem tudom. Az a helyzet hogy a barátnőmmel távkapcsolatban élünk így néha szoktam kérni egy ezrest hogy felmenjek elé. És tényleg arra kellett. Eddig innen onnan kapott pénzemből vettem és ez a mai napig így van.
2014. jún. 12. 19:14
 4/10 x) ***** válasza:
Egyszerűen odaállsz eléjük és elmondod nekik. Nyilván nem lesznek boldogok, de jobb ha így tudják meg, mintha szembejönne veled valamelyikük az utcán miközben lazán cigizgetsz. Pár napig biztos nem mersz majd a szemük elé kerülni. Aztán majd felállítjátok együtt a szabályokat, szabad-e, ha igen hány szálat, otthon cigizhetsz-e, stb.
2014. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele! Köszi a választ :)
2014. jún. 12. 19:37
 6/10 anonim válasza:
50%
14-15 évesen hogyan tudsz dohányt venni?
2014. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem cigiztem 'komolyan' csak egy ket szalakat. Es azokat is igy ismerosoktol kaptam vagy ilyesmi.
2014. jún. 13. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok mai napig nem tudják. 17-ves koromtól szívom
2014. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Gondolom a szüleid is dohányoznak? Máskülönben nem tudom elképzelni, hogy valaki négy évig tudná titkolni az együtt élő szülei elől.
2014. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Senki sem a családban. Csak én.
2014. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!