Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudok leszokni a kézropog...

Hogy tudok leszokni a kézropogtatásról?

Figyelt kérdés
Olyan 2 éve kezdtem el ropogtatni a kezem , mostmár ott tart a dolog hogy naponta többször is ropogtatom úgy hogy egy ujjamon olyan 2-3-at tudok roppantani. Mostanában "bütykös" lett az újjam és valahogy leakarok szokni róla. Esetleg van erre valami módszer hogy könnyebben lelehessen szokni?

#kézropogtatás
2017. ápr. 21. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Maga a kézropogtatás semmilyen következménnyel nem jár. Az ízületfolyadékban levegőbuborék jön létre, majd kipukkan, annak van ilyen hangja.


Mit értes "bütykös" alatt?

2017. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy az újjam közepénél megdagadt és nagyobb az átlagnál
2017. ápr. 21. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanban plusz laikusként nem vállalkozok diagnózisra :)


Történt-e változás abban, ahogy a kezed használod? Pl. másféle munka, serdülőkor, ilyenek?

Ha aggaszt a dolog, akkor háziorvos és talán reumatológus kombóval folytathatnád a nyomozást.

2017. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában Skateparkokba elkezdtem rollerezni napiszinten. Esetleg attól lehetne?
2017. ápr. 21. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondom, nem értek hozzá, szóval tökmindegy, mit mondok, nem? :)


Ha ugyanúgy tudod mozgatni, nem fáj, nincs vele gond, akkor nem hinném, hogy baja lenne, de csak azért mert én ezt mondtam, még menj el megnézetni, ha akarod.

2017. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A ropogtatástól nem lesz bütykös, más terhelte meg.

Én speciel 25 éve ropogtatom, még a lábujjaimat is.

2017. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés :D
2017. ápr. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!