Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok leszokni a...

Hogyan tudok leszokni a vagdosásrol?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Vagdosom magam és nem tudok róla leszokni! Már nem tudok anélkül élni, hogy ne vagdosnám magam. Hogyan tudnék leszokni róla? Nagyon félek, hogy a végén valami nagyobb baj is lehet belőle. Ezt senki se tudja, csak az osztályfőnököm és az egyik osztálytársam vette észre. Előre is köszi a segítséget!

2017. jan. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
iszol elég vízet? Ha nem, akkor sok c vitamin
2017. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. A lányomat is észrevettem hogy vagdosta magát. Azt mondja nem tudja miért. Miért vagdossa magát valaki?
2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vagdosod magad? Bántanak otthon vagy a suliba? Nagy a nyomás? Vagy csak unatkozol? Én egy gyerekpszihológust ajánlanék neked, hogy együtt kiderítsétek mi a baj és túl tudj lendülni rajta.
2017. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelő: szüleim sokat veszekednek, bántják egymást. Ez engem nagyon bánt. De én nem szeretnék pszichológushoz menni.
2017. jan. 10. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy depressziós állapot. Ettől nem leszel hülye, még mielőtt ezzel jönne valaki, egyszerűen így próbálod feldolgozni a körülötted történő dolgokat. Menj el egy pszichiátriai szakrendelésre (nem szégyen, meglepődnél, ha tudnád, milyen sok depressziós ember van csak Magyarországon), és beszélgess el az orvossal, legyél vele őszinte, pontosan diagnosztizálni fog, és ha szükséges, talán valamilyen gyógyszert is fogsz kapni. Ez sajnos nem olyan dolog, amit csak úgy hipp-hopp le lehet állítani.
2017. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!