Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előszőr is azért teszem fel a...

Előszőr is azért teszem fel a kérdést hátha volt valakinek hasonló és picit tud segiteni. Több mint 11nap késés után Megjött, már múlt el de ma arra ébredtem hajnalban hogy megint vérzek. Valaki megtudná mondani mi ez?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tennem hogy eredetileg ápr.6an kelett volna megjönnie de 7én volt valami barnás vérzésem 1-2napig aztán semmi.Illetve 16an is hasonlo mire 17.től egészen vasárnapig megvolt már múlt el semmi vérzés de ma hajnalba arra ébredtem h vérzek megint.😞
2017. ápr. 25. 02:13
 1/1 anonim válasza:

Miota menstrualsz? Mert ha meg fiatal vagy es nem olyan reg jott meg, akkor normalis ha nem rendszeres.

Akar idosebb korban is, ha epp nagyon stresstes vagy vagy pedig barmifele hormonalis valtozas niatt is lehet. Ha a kovetkezo honapokban is ennyire rendszertelen lesz, szerintem menj el nogyogyaszhoz vagy vervetlere, csak a biztonsag kedveert. De szerintem el fog mulni ez a rendszertelenseg! :)

2017. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!