Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sírás közben nem tudom abbahag...

Sírás közben nem tudom abbahagyni a szortyogást. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mikor sírok, egyszerűen folyamatosan szortyogok. Nem azért mert folyik az orrom, magától jön, olyan mintha csuklanèk. Nem tudom abbahagyni, beszélni sem tudok miatta. Kb. másodpercenként szortyogok egyet az orromon keresztül, vagy ha befogom az orrom akkor a szamon keresztül. A környezetemben senkinèl sem szokott ez előfordulni. Ez normàlis, vagy vizsgàltatni kellene?
2017. ápr. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Nincs ezzel semmi baj. Mindenki más. Én például úgy röhögök,mint egy csirke. XD :D
2017. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért zavar? Olyan gyakran sírsz?
2017. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán, csak egyszerűen nem tudok beszélni tőle, és még ha már sikerült megnyugodni akkor is tovább szortyogok.

Vagyis ha pl. valaki megkérdezi, hogy mi a baj, akkor nem tudom elmagyarázni, vagy valamilyen búcsúzókor pl. ballagàskor sem tudok beszédet tartani ez miatt.

2017. máj. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!