Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytornával javítható az ha...

Gyógytornával javítható az ha egy gyerekkori oltás miatt az ember az egyik lábával furcsán jár?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit tett az oltás? Nem mindegy, hogy ideget bántott, izmot vagy csontot vagy miért jár furcsán.
2017. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom pontosan,mert nem nekem adták hanem egye barátomnak,csak azt tudom,hogy 3 hónaposan adták be neki és az rossz hatással lett rá,és a kezére is vagyis a csuklójára is hatott és nem tud mindent megfogni vele..
2017. ápr. 26. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a fél oldalára kihatott akkor valószínű idegi alapon lehett valami gáz. Ha még nincs 18 vagyis bőven fejlődében van akkor lehet segíteni, ha már idősebb elég minimális az esély, de tökélets sajnos sosem lesz.
2017. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már 28 éves
2017. máj. 3. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!