Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kidurranhat az ember húgyhólya...

Kidurranhat az ember húgyhólyagja?

Figyelt kérdés

Ma amikor mentem hazafelé,nagyon kellett pisilnem!

Szerencsére hazaértem és nagyon sokat pisiltem!

De vajon kidurranhatott volna?

Vagy mi történt volna?



2017. ápr. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy mi történt volna?"


Behugyozol.

2017. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem, egyszerűen annyi történt volna hogy ott egy záróizom elenged és összepisiled magad, így egész konkrétan.
2017. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És nem durrant volna ki?

Vagy mivan ha megreped?

2017. ápr. 10. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ennyitől megrepedne az akkora hátrányt jelentene evolúciós szempontból, hogy nem tudná továbbörökíteni a génjeit, ezért elég valószínűtlen hogy ilyesmi történjen veled így kb százezermilliócsilliárd generációval az első húgyhólyaggal rendelkező élőlények után. Nopara. Amúgy meg a folyadék megtalálja a legkissebb réseket is, szóval előbb pisilnél be, mint hogy megrepedjen. Azonban ha mondjuk beütöd mert mondjuk elesel vagy valaki megcsapja az alhasad előfordulhatnak bajok a hirtelen megnövekvő nyomás miatt, de ha nem ér baleset nem lesz baja.
2017. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hólyag sokat kibír. Akaratlagosan sose tudod kidurrantani. Esetleg idős kórban, prosztatabetegségben, elzáródik a húgycső és nem tud pisilni az illető. De sokat kell szenvednie mire megreped. Több napig kibírhatatlan alhasi fájdalom előzi meg, mely minden mozdulatra, nyomódásra fokozódik.
2017. jún. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!