Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy egész doboz altatótól...

Egy egész doboz altatótól tényleg meg lehet hallni? És mit érze olyankor aki bevette, vannak görcsei?

Figyelt kérdés
Tudom hülye és fére érthető kérdés,semmi ilyen nem akar senki az ismeretségembe,de szív gyógyszeres beszeséről már hallottam és ott erős fájdalmai voltak az illetőnek,de mi van az altatóval.
2010. máj. 14. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Beszedésről,csak elírtam.
2010. máj. 14. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen simán meghalsz. nem fog semmi fájni elalszol és kész.
2010. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy ha nagy adag nyugtatót veszel be, leáll a szíved. Nem tudom segítettem-e ezzel, de szerintem az altatóból nem kelsz fel nagy dózisnál. Ha csak nem gyomormosás, azonnal, még mielőtt felszívódna
2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát altatóval elég nehéz kinyírni magad, inkább csak alszol tőle egy pár napot. bár lehet szervezetre válogatja, egy ismerősöm bevett 3 dobozzal, nem emlékszem rá hány napig aludt. aztán felébredt.:)
2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából ha őszinte vagyok akkor onnan jutott az egész eszembe,hogy egy cukros barátnőm beszélt az inzulinról,hogy ha azt egy egészséges ember beveszi akkor kampec neki.


Viszont a kegyes halálról szoktam gondolkodni,én azt engedném,ha valaki haldoklik és nagy fájdalmakkal jár hadd döntsen róla,meg agyhallottam születtett gyerekeknél is,ne értsetek fére,nem vagyok gonosz,de annyi ilyet láni.

2010. máj. 14. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Altatótól nem könnyű meghalni, legalábbis a ma kaphatóaktól. Nagyon magas a tolerálhatóságuk, viszont nagyon rosszul lehetsz tőle, a légzésed lelassul és ha elveszted az eszméleted, a hányásodba belefulladhatsz. Nem szép halál..
2010. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!