Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőm vagdoss...

Mit tegyek? A barátnőm vagdossa magát. Eddig caak karcolgatott most meg kivérzett neki. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindent,tenyleg mindent megpróbáltam jár pszihológushoz is...

Igazabol en kezdtem el en karcolgattam de abbahagytam es most is kuzdok vele (en is jarok pszihologushoz) es most o is elkezdte.

Nem tudom mit csinaljak

Mivel segíthetek rajta?



2017. ápr. 27. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Én azt javaslom, mindenképp ülj le vele megbeszélni a dolgot. Ha maximálisan megbízik benned, akkor el fogja mondani miért teszi. Lehet a családdal van a baj, általában az szokott lenni a háttérben. Menjetek el olyan programokra, ahol kicsit felvidulhat, ahol elterelődhet a figyelme a fájdalomról. Sok sikert. (Vigyázz nehogy a Kék Bálna nevű "mozgalom" követője legyen végül...)
2017. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!