Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy anyajegyem pár napja fáj,...

Egy anyajegyem pár napja fáj, tegnap kivérzett, azóta sebes és vörös körülötte. Mi lehet ez? 17L

Figyelt kérdés

Kértem már időpontot bőrgyógyászhoz, de hátha valakinek volt már ilyen..A vállamon van, állandóan éri a nap, nagyon félek..Soha nem volt még ilyen, de most elég csúnya, ki is van dudorodva, eleve lapos volt. Nem sértettem meg egyáltalán, csak arra lettem figyelmes, hogy vérzik!

Köszönöm előre is:/



2012. aug. 10. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobbat tetted, amit tehettél, hogy időpontot kértél bőrgyógyásztól. Sajnos itt nem tudunk megnyugtatni, mi nem vagyunk bőrgyógyászok. Csak ő fogja tudni eldönteni, hogy veszélyes-e. Nagy valószínűséggel le fogják szedni és elküldik szövettani vizsgálatra.
2012. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van mitől félned!
2012. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!