Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy lehet a baj?

Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár hete néha elég erősen szúr a szívem, mostanában gyengébb vagyok, pl nem bírok sokat futni meg ilyenek, mindig csak aludni tudnák. Nagy lehet a baj?

2017. ápr. 29. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, frontérzékenység...stb! Egy vérvétel nem ártana! :)
2017. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem, ha szúr a szíves, akkor gyorsan menj kardiológiára, ahova kell háziorvosi beutaló. ezzel nem szabad várni!
2017. ápr. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el kedden a háziorvosodhoz, ki kell vizsgáltatni az okát, vérvétel, EKG nem ártana. Nem biztos, hogy szív eredetű a dolog.
2017. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fun19 válasza:
Sokféle betegség lehet, nem feltétlenül súlyos betegség. Nekem is volt már hogy szúrt de semmi komoly problémám nem volt, lehet vérszegény vagy, vagy lehet mostanában túl sokat stresszelsz és nem alszod ki magad, nem iszol eleget.
2017. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!