Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van, ha egyszerr...

Milyen hatása van, ha egyszerre veszek be tömény alkohollal nurofent+benuront+cetirizint?

Figyelt kérdés
nincs itthon semmi eros gyogyszer pedig keresgeltem. ugy emlekeztem altatonk is van de nem talaltam... az elso kettobol csak egy szem van cetirizinbol sok de ha jol sejtem meg ez sem eleg hogy kiusson ugye? vagy ha eleg sokat iszok ra akkor igen?

2017. máj. 1. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
meg az is erdekelne hogyha van barmilyen hatasa az kb meddig tart. elore is koszonom a valaszokat:)
2017. máj. 1. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Igyal akkor tomeny alkoholt magaban. Minek keverni? Ha az ongyilkossag a cel ugy is elobb okadod ossze magad. Ha meg az onkivulet a cel akkor azert joval kevesbbe egeszsegkarosito modja is van. Vegyel kolat es menj el egy house buliba, mit tudom en. Ennyi erovel higitot is ihatnal, mert az is ut.
2017. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es milyen mertekben karositja a majat?
2017. máj. 1. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Elegge. Egyebkent sem celzottan csak a majat. A gyomrodnak se fog jot tenni, vese meg ugy az egesz kivalaszto szervrendszert. Beleertve maj, vese es ugy minden. Xanaxot sem azert nem veszunk be alkoholra mert berugsz tole mint a retek hanem mert legzes leallast okozhat mar onmagaban egy nagyobb dozis. Ez igaz az osszes benzora. Amugy sincs sok ertelme, mert elalszol tole. Porogni nem fogsz es bulizni sem.
2017. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézusom. A higító esetében a májad lesz a legkissebb problémád, mert lefele menet gyakorlatilag szétmarja, elfolyósítja a nyelőcsövet és egy életre megnyomorít.

Ha meg akarsz halni, akkor ugorj le egy hídról, ha meg be akarsz készülni, akkor vagy maradj az alkoholnál, vagy szerezz be heroint esetleg LSDt.

2017. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolso ki mondta hogy higitot akarok inni?
2017. máj. 1. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja bocs, akkor a májas kérdésed nem erre vonatkozott.

Mindenesetre szerintem keress fel egy pszichológust és ne ilyen hülyeséggel akard magadra felhívni a figyelmet.

2017. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!