Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászatra vagy nőgyógyás...

Bőrgyógyászatra vagy nőgyógyászhoz kell menni ezzel? Többi lent

Figyelt kérdés

20/L

külső nemi szerven a bőröm már több hónapja viszket, hámlik és fürdés után(miután lejön róla a hámlás) piros. egyszerű bőrgombára gyanakodtam vettem is rá canestent, de nem használt semmit (habár tény, hogy sokszor elfeledkeztem róla, nem éppen napi 2-3x volt kenve, inkább egyszer, vagy kétnaponta, ez lehet az oka?)

na szóval gondoltam, most már inkább elmennék vele orvoshoz, mert nem szép látvány, így a szex is felejtős. ilyenkor bőrgyógyászhoz kell menni? (hiszen bőrprobléma) vagy amiatt, hogy nemi szerven van, nőgyógyászhoz?

és bármelyikhez is kell menni, légyszi írjátok le hogy zajlik egy ilyen vizsgálat :))

köszönöm <3



2017. máj. 2. 16:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jaa értem köszönöm :))
2017. máj. 5. 14:03
 12/16 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék, hogy hogy zajlik a nőgyógyászhoz v bőrgyógyászatra a bejelentkezés? először el kell menni a háziorvoshoz? vagy bemegyek a kórházba (nálunk egy helyen van azt tudom), eligazítanak hogy merre és egyszerűen kivárom a sorom vagy mi? (bocsi, hálistennek nem nagyon kellett még kórházba mennem semmiért)
2017. máj. 5. 14:06
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk Szegeden a női klinikára kell menni. Beadod a taj kártyád, elmondod, miért jöttél, megmondják, melyik ajtónál ülj le, és 10 perc - 3 óra közti időn belül szólítanak. Nem kell előzetesen bejelentkezni. De hívd fel a kórházat, hátha nálatok máshogy van.
2017. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Az SZTK-ban a kartonozóban megmondod miért jöttél ők beirnak a gépbe és megmondják hova menj, melyik ajtonál ülj le és ott vársz a sorodra. :) Egyébként fontos a kenet vétel stb mert attól még h kívül van lehet bármilyen más akár sima bőrbetegség, de nemi betegség is(szifilisz, gonorrea stb.) Ne aggódj mindegyik gyógyítható, de ezt neked kell tudnod, hogy szexeltél e bárkivel(orálisan is akár, úgy is terjed) aki miatt érdemes gyanakodni.
2017. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Végül mit mondott az orvos?
2018. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nőgyógyászhoz mentem, kenetet vett sima rákszűrésre és bő folyás miatt javasolt egy hüvely ph értéket visszaállító készítményt, de a bőrömre csak hülyeségeket mondott...ugye nyilván úgy mentem el, hogy szép állapotában volt, ergo fürdés után, szőrtelenül. és akkor azzal jött, hogy az csak ki van kopva a bőr a szőrtelenítés miatt. mondom mi van?

hiába mondtam neki, hogy mikor csúnya nem így néz ki, hanem hámlik mint állat és néha viszket meg fáj. az a szőrtelenítés miatt van. hát ok.

szóval elmegyek vele bőrgyógyászhoz is, az hátha fel is ismeri és ad is rá végre valamit!! :(

2018. febr. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!