Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászatra vagy nőgyógyás...

Bőrgyógyászatra vagy nőgyógyászhoz kell menni ezzel? Többi lent

Figyelt kérdés

20/L

külső nemi szerven a bőröm már több hónapja viszket, hámlik és fürdés után(miután lejön róla a hámlás) piros. egyszerű bőrgombára gyanakodtam vettem is rá canestent, de nem használt semmit (habár tény, hogy sokszor elfeledkeztem róla, nem éppen napi 2-3x volt kenve, inkább egyszer, vagy kétnaponta, ez lehet az oka?)

na szóval gondoltam, most már inkább elmennék vele orvoshoz, mert nem szép látvány, így a szex is felejtős. ilyenkor bőrgyógyászhoz kell menni? (hiszen bőrprobléma) vagy amiatt, hogy nemi szerven van, nőgyógyászhoz?

és bármelyikhez is kell menni, légyszi írjátok le hogy zajlik egy ilyen vizsgálat :))

köszönöm <3



2017. máj. 2. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz kellett volna már elég rég, ha több hónapja ilyen
2017. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
bőr és nemibeteg gondozóba menj inkább, vagyis bőrgyógyászatra és a pasid is, a nem lett kezelve, folyamatosan visszafertőz
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a hüvelyemmel semmi gond nincsen, azért gondoltam én is, hogy ez nem nőgyógyászati probléma..csak a bőröm olyan.

de mégis milyen akkor egy ilyen bőrgyógyászati vizsgálat? le kell teljesen vetkőzni alulról stb? közelről megvizsgálja? ah olyan kellemetlen

2017. máj. 2. 16:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

pont olyan, mint a nőgyógyászati vizsgálat

amúgy mehetsz nőgyógyászhoz is, de sok értelmét nem látom, mert a pasidnak úgyis el kell mennie a bőrgyógyászhoz

2017. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem igazán értem, hogy jön ide a nemlétező pasim :D volt, de nem fertőződött ő meg ezzel vagy semmi ilyesmi. és már nincs is egy jó ideje. köszönöm a válaszokat
2017. máj. 2. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nőgyógyászhoz mennék. Nem feltétlenül gombás fertőzés, lehet bakteriális is, arra pedig semmit nem ér a Canesten. Sztk-ban ingyen fogadnak, csak ki kell várni a sorodat. Bár én biztosan elmentem volna már a második viszketős napomon, nem kínoztam volna magamat hónapokig.

20N

2017. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy zajlik a vizsgálat.

Bemész, elmondod, mi a baj. Felfekszel a vizsgálóasztalra. A doki egy vékony pálcával kenetet vesz. Elküldi tenyésztésre. Amikor megvan az eredmény (pár nap/hét), akkor visszahív, felírja rá a megfelelő krémet/kúpot/szájon át szedhető tablettát. De nálam már olyan is volt, hogy a vizsgálat után felírt rá valamit, mert már a bőröm kinézetéből tudta, mi lehet az. És max egy hét alatt el is múlt. Utolsó voltam.

2017. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
56%
Nem lehet hogy pikkelysömör?
2017. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

google képek alapján nem pikkelysömör, ennyire nem néz ki durván.

köszi, de "kenetet vesz"? mondom, hogy nem belül olyan. csak az egyik nagyajkam...

2017. máj. 4. 18:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szerintem kenetet fog venni. Hátha bent is talál valamit.
2017. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!