Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. s! Ligetszépe olaj és...

S. O. s! Ligetszépe olaj és Coverex vernyomáscsökkentő mellé milyen fájdalomcsillapitót szedhetek?

Figyelt kérdés

A coverex mellé a doki szerint szedhetek rubophent (betegtajekoztatoja szerint ovatosan).ezeket mar szedtem egyutt,nem lett baj.Azonban most bajban vagyok mert elkezdtem szedni ligetszepe kapszulat is es megtudtam,hogy nem szterpid gyulladascsokkentő/fajdalomcsillapitokkal nem ajanlott szedni mert felerositheti azok hatasat.Ma csak egy ligetszepe kapszulat vettem be,azt is reggel.most faj a fejem.Rubophent tudnek bevenni,de az is 'nem szteroid'.

Kb 1 hete szedem azt a ligetszepe kapszulat.Napi 6 db ot lehet en kettot szoktam.Ma csak egyet vettem be reggel.Vernyomascsokkentot most vettem be estit.Meg reggel szoktam fel Nevotenst.Nagy baj lenne ha bevennek egy szem rubophent?nem szedem surun csak kb havi 1.


2017. máj. 3. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, nyugodtan vedd be.
2017. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!