Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez, miért jött meg 2 hét után?

Mi ez, miért jött meg 2 hét után?

Figyelt kérdés
Március 27-én megjött a mensim, utána két hét múlva újra megjött (5 napig tartott), nagyon görcsöltem. Azóta sokat fáj, görcsöl az alhasam. Mi bajom lehet? Baba gondolom nem lehet.

2017. máj. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimplan olyan banalis oka is, minthogy kimaradt valami miatt a peteeresed, de lehet ciszta vagy mioma pl, viszont egyszeri alkalom miatt kar ilyesmire gondolni. Ha nem.lesz tobb panaszod, es ez csak egyszeri alkalom volt, akkor semmi baj nincs, nem vagyunk gepek, elofordul az ilyen. De ha lesz meg valami, vagy nem mulik, vagy akarmi akkor menj el dokihoz mindenkeppen
2017. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Annyit még hozzátennék, hogy kb. egy hónapja megfáztam, most pedig már egy hete óránként járok pisilni. Felfázástól görcsölhet a hasam, vagy inkább ciszta?
2017. máj. 5. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Felfazastol fajhat a hasd, foleg, ha felhuzodik a vesedre. Es amugy a felfazas eleg surun okoz menzesz zavart. Menj el nogyogyaszhoz, ott vizeletbol megnezik rogton, hogy mennyire vagy felfazva es mit kell ra fel irni. Mert ha felhuzodik aa vesere, vesemedencere, akkor korhazba fogsz kerulni es nagyon veszelyes is lehet.
2017. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha hétvégén nem javul mindenképp elmegyek orvoshoz. Vesémmel volt már baj (vesekő) és napi 1-2 alkalommal úgy érzem, mintha nyomna, de nem görcsöl és néhány másodpercig tart.
2017. máj. 5. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elmúlt egy évben nem volt semmilyen problémám, viszont az utolsó menstruációm elég furcsa volt. Június 2.-án jött meg, csak a mellem fájt előtte pár napig, más tünetem nem volt, öt napig tartott és csak nagyon gyenge vérzésem volt. Most viszont óránként járok pisilni és sok a vizeletem, ma reggel óta fáj a derekam. (Mielőt megjött már voltunk strandon, de csak beleálltam a vízbe, most hétvégén ismét strandon voltunk, de már fürödtünk is, illetve a lakásban papucs nélkül vagyok.) Szerintetek lehet baba, vagy ez csak felfázás? Tesztelni gondolom még nem érdemes, főleg, hogy meg is jött június elején.
2018. jún. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!