Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb lábamon a boka környéké...

Szintia488 kérdése:

A jobb lábamon a boka környékén, tehát a lábfej belső részénél észrevettem egy kiálló valamit . Olyan kemény mintha csont lenne . Esetleg lehet csontkinövés? Ha megnyomom nem fáj meg ammugysem

Figyelt kérdés
Mi lehet ez ? Akinek volt ilyen vagy hasonló legyen olyan szives hogy leirja nekem hogy mi is ez ... Egyébként elkezdtem futni lehet attól is ?

2017. máj. 4. 22:45
 1/3 onti10 válasza:
Szia a futás az inkább még jobban rásegít a csontkinövésre, vagy akár a rossz cipő hordása is nekem 6.-ban volt a bal lábfejemen egy picike rossz kinövés ami a egy rossz cipő miatt alakult ki. Vettem a helyére egy jobbat és el is múlt. Viszont most rá 4 évire a jobb lábujjamon van egy ami vel már 4-5 hónapja szenvedek. A
2017. máj. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 onti10 válasza:

Hopp elnyomtam vissza térve . A sztori úgy kezdődőt hogy nekem 45-ös lábam van és 42-es munkás cipőben mászkáltam dolgozni és így elég gyorsan ki nőt rá eleinte észre se vettem csak utána mikkor véletlenül belerúgtam a küszöbbe akkor elég rendesen fájt és el is múlt és akkor vettem csak észre hogy nagy a baj mikor haza értem mert nedvesnek éresztem a zoknimat és miután levetem a cipőmet tiszta vér volt a lábam. És azóta rendszeresen fáj és sokszor be vérzik most megyek ortopédiára hogy segítsenek mert ez így egy szenvedés. Minél hamarabb menjél el orvoshoz csak mert ne hogy úgy járj mint én . Remélem segítettem valamit.


16/F

2017. máj. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hát elfogok menni orvoshoz :) és neked sem fájt eleinte a kinövés ?
2017. máj. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!