Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlatok? Többi lent

Mit ajánlatok? Többi lent

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs étvágyam 18 éves vagyok 39 kg ra lefogytam nagyon sok baj volt mostanában ha fel idegesítenek folyamatosan hányok szédülök és rosszul vagyok. Étvágyam egyáltalán nincs jó hogy ha 1 nap megeszek 2-3 kanálnyi ételt orvosnál is voltam nem mondott semmit és nem is irt ki. 163 cm vagyok szóval a mostani súlyom a magasságomhoz képest kórosan sovány. Tudtok valami gyógyszert ami esetleg tudna segiteni? Félek hogy nagyobb baj lessz ebből :/ válaszotokat köszönöm! 18/L

#Kórosfogyás
2017. máj. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Másik orvos, esetleg a szüleid tudnának segíteni étkezési problémákkal foglalkozó szakorvos keresni.

Minimum valami B-vitamin-komplexet kellene szedned, az tud étvágyat csinálni, viszont mivel az főleg éhgyomorra nem igazán gyomorbarát, ha amúgy is hajlamos vagy hányni stb., ezért jobb volna injekcióban pl. polibé.

Próbálj meg kicsit többet enni, egyszerre csak keveset, de minél többször. És mindenképpen keress megfelelő szaksegítséget!

2017. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szüleimet nem ismerem másfél évesen elhagytak lakásotthonban nőttem fel. Magne b6 ot szedek c vitamint b6 ot de nem hat semmit sajnos de megpróbálok egy szakorvost keresni hátha tudna segíteni :/
2017. máj. 5. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is egy labor vizsgálat kéne. Ha az nem mutat semmit, akkor lelki okokra gondolnék.
2017. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál látta milyen állapotban vagyok de nem kaptam beutalót annyit mondott hogy egyek de mondtam neki hogy nem bírok. Egyik ismerősöm azt mondta gyomor tágitó gyűrű kellene szerinte az milyen?
2017. máj. 5. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
B12-t szoktak étvágytalanságra adni, a B6 nem az igazi. Vagy olyan B-komplex kellene, amiben sok B12 is van. Szedhetsz még sörélesztő tablettát, az is jó természetes b-vitaminforrás és étvágycsináló, de hallottam már arról, hogy a lucerna tablettának is van ilyen hatása.
2017. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki próbálom :) köszönöm a segitségeket :)
2017. máj. 5. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedj semmit. Inkább járj utána, hogy mi az oka. Utána lehet a megoldáson gondolkozni.
2017. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ideg volt java részt az oka de azt igyekszem kiiktatni napok óta nincs semmi ami idegesíthetne de mégsem eszek :/
2017. máj. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!