Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamilyen neurológiai problém...

Valamilyen neurológiai problémám van?

Figyelt kérdés

2 hónapja azt álmodtam, hogy ugrálok, de sajnos az ugrálás nem csak álom volt úgy érzem ez okozta az álmot is. Felébredtem és éreztem ezt az ugrálási ingert a fejemben, ami nem akart megszűnni. Olyan érzésem volt mintha fel-le ráznának (mint a kólás üveget mikor kirázzuk belőle a szénsavat). Ez az érzés nagyon erős és képtelenség tőle visszaaludni. A problémát akkor úgy oldottam meg, hogy elkezdtem tornászni éjjel. Főleg a gerincemet és a nyakamat mozgattam és ez akkor nagyjából bevált.


Azóta még 3x jelentkezett ilyen problémám, ugyan úgy éjjel alvás közben. Nagyon kellemetlen érzés és totál megrémiszt engem, mivel foggalmam sincs mi ez és miért történik.

Ha előjön ez az érzés, akkor fekvés közben és ellazulva a legerősebb, amit úgy tudok enyhíteni, ha összerántom az izmaimat. A jelenségközben kicsit mintha a mozgáskoordinációm is megzavarodna (mondjuk ez érthető mivel, mint mondtam olyan mintha fel-le ugrálnék). De nem rángatózok, tehát az érzés csak belül okoz gondot.


Valaki tud valamit mondani? Nyílván az orvos elkerülhetetlen :(

22/F



2017. máj. 6. 23:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, hogy nem lesz túl sok hozzászóló :/
2017. máj. 7. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hason fekve aludni. Fáraszd le magad elalvás előtt. Fejreállás/Kézenállást csinálhatsz még.

Egyébként ötletem sincs mi ez, szóval az orvos egy jó kezdés.

2017. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma megint előjött. Érdekes, hogy a múltkor amikor ilyen próblémám volt addig gyökérkezelés alatt volt a fogam. Majd miután betömte eltűnt, de volt egy másik fog amit be kellett tömni, erre később kértem időpontot. Most megcsinálta és újra előjött.


Viszont nem tudom eldönteni, hogy a kezelés miatt vagy a, amiatt mert fáradt vagyok, ugyanis 2 napja nem aludtam, de ennek más az oka.

2017. jún. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!