Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék venni víztisztító...

Leiyla kérdése:

Szeretnék venni víztisztító kancsót. Már ki is választottam de kételyeim vannak. Milyen lesz az íze a víznek? Meg lehet szokni? Akinek van mik a tapasztalatok? Ha valamilyen bevált márkát tudtok ajánlani annak is örülnék?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 03:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg,én már évek óta használom.A víz íze nem változik meg.A lényege,hogy ha pld. kávéfőzőbe öntöd a leszűrt vizet,akkor nem lesz vízkőlerakódás.De tegyél egy próbát : csapból engedj egy pohárba vizet,egy másik pohárba önts szűrt vizet,majd hagyd egy-két napig,azután meglátod a különbséget.A kancsóban lévő szűrőt 2-3 havonta cserélni kell,használattól függően.Valamint,ha a leszűrt vizet a kancsóban hagyod,mert például este feltöltöd,hogy reggel ne kelljen várni,akkor a leszűrt víz ne érje el a szűrőt.Én Tesco-s szűrőt használok,és nagyon jó.:-)
2017. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!