Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok emlékezni arra...

Ti szoktatok emlékezni arra amikor felébredtek és kinyitjátok a szemetek?

Figyelt kérdés
Èn nem, vagyis egy ilyen emlèkem van mèg kb 20 èvvel ezelőttről, óvodás korombomból. Emlèkszem hogy felèbredek, sötètsèg, majd kinyitom a szemem, ès az ágyból kiláttam a folyosóra. Azóta semmi ilyen, csak annyi hogy felèbredek ès kèsz, ha óracsörgèsre kell kelni akkor is csak onnantól van emlèkem mikor már nyúlok hogy kikapcsoljam az èbresztőt. Ugyanakkor az elalvás előtti percekre sem emlèkszem sosem.

2017. máj. 8. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, emlékszem általában, mivel ébredés után, még egy kis ideig csukva tartom a szemem, elgondolkozom az álmomon, valamint azon, hogy érdemes-e kinyitni a szemem és felkelni, vagy inkább döglődjek tovább?

Az elalvás előtti időre is gyakran emlékszem, mivel elég soká vergődök, mire égre sikerül elaludnom.

2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elalvás előtti percekre én sem szoktam emlékezni, de az ébredésre általában igen.
2017. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!