Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájj a gerincoszlopom, szerint...

Fájj a gerincoszlopom, szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Kb egy éve kezdtem el edzeni sulyzóval , de épült egy kondipark a városban és ott is edzettem . Mire hazaértem enyhén elkezdett fájni a gerincem közepe . Nem foglalkoztam vele azt hittem másnapra elmúlik . De még rosszabb lett . Már 4 napja fáj és nem nagyon enyhült . Meg nem voltam orvosnál vele . Szerintetek mi lehet a baja ? Talán meghúztam , vagy megerőltettem ? A parkban edzés előtt nem nagyon melegítettem be . Szedek izületvédőt is .

16/F



2017. máj. 8. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Fáj*
2017. máj. 8. 21:47
 2/7 anonim válasza:

Lehet meg huzodott es azert faj de azert ha nagyon faj menj el orvoshoz!

Patikaban lehet kapni jegzselet 1000 ft 1200-ft-bol ki van. (patikatol fugg hogy hol mennyi de nem sok erte)

de hidd el nagyon meg eri elzsibasza ott lehutti es nem faj tesomnak is ilyen van o izomsorvadasban szenved evek otta ezt a kremet hasznalja. barmi faj es bekened semmi bajod nem lesz

2017. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés, holnap el megyek orvoshoz . Köszönöm a választ .
2017. máj. 8. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Sport krémmel kellene bedörzsölni,azt pont ilyen esetekre találták ki .
2017. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lóbalzsam van ithon . Az jo rá?
2017. máj. 8. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
A lóbalzsam is kiváló erre .
2017. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lo balzsam nem jo semmit nem ersz vele
2017. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!