Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is volt már ilyen a...

Nektek is volt már ilyen a fejbőrötök? Hogy sikerült elmúlasztani?

Figyelt kérdés
Hajmosás után ha hajszárítót használok azonnal,ha nem akkor is tiszta korpa a fejbőröm. Próbáltam már olyat,hogy be babaolajoztam,amelyet fodrász ajánlott,mert az leszedi a száraz bőrt,az sem segített.Használtam Nizoralt is de az kúra és folyton nem lehet azt használni. A harmadik nizorálos mosás után már nem korpásodtam. Most,hogy abna hagytam újra. Jelenleg WU2 korpásodás elleni sampont használok. Előtte is azt használtam. Kérlek segítsetek,hogy nektek mi vállt be! Vagy inkább bőrgyógyászhoz forduljak? 16/L. Köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 9. 16:04
 1/3 anonim válasza:
használj head and shoulderst nekem bevállt
2017. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es Baby Love sampon és mellé O'Rising fejbőrtisztító. [link]
2017. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lev30 válasza:
irgumburkum húzz el a susnyásba bőrgyógyászhoz ha bajod van, ha úgy érzed a dolog bagatell akkor is, az a dolguk, hogy ilyen bizbaszokkal zavarjuk őket. (trágárságkereső...)
2017. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!