Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testihibások! Akinek van...

Testihibások! Akinek van bármilyen testi hibája, amin nem lehet változtatni (gerince ferde-görbe, görbe láb stb. ) az lelkileg hogy dolgozza fel ezt, hogy ebben a testben kell leélnie az életét?

Figyelt kérdés
Kinek milyen hibája van? Nekem a gerincem nem túl jó -gyógytornázok, úszok rá- e mellett a tökéletesség "megszállottja" vagyok, ezért dühít nagyon ez a hiba.
2010. máj. 16. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy baleset miatt amputálni kellett 3 ujjamat. Fiatal lány voltam.Nagyon nehezen dolgoztam fel. Főleg,hogy az emberek megbámultak,barátok elhagytak,pasik nem is foglalkoztak velem,kiközösítve éreztem magam. Rettenetes volt. Mai napig feszélyez és dühít,ha ránézek és annyi mindent visszapörgetnék és máshogy cselekednék, de tudom nem lehet...

Szóval megértelek.

Viszont,ha ott és akkor velem nem történik meg az,ami, akkor soha nem ismerhettem volna meg azokat az embereket akit ma a barátaimnak,és szerelmemnek nevezhetek.

2010. máj. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami Veled történt.


Meg kéne tanulni elfogadni magunkat és így szeretni a testünket. Erre van ötleted hogyan csináljuk?

2010. máj. 18. 02:07
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha tudunk tenni valamit a gyógyulásunk érdekében az tegyük meg. Amin nem lehet segíteni, azt jobb ha mielőbb elfogadjuk, mert senkinek nem segít a testi problémáján, egy lelki összeomlás.Adjunk hálát a sorsnak,Istennek, ki-ki a saját nézete szerint, hogy csak ennyi a gond és nem több.Fel kell mérni, hogy azok az emberek,akik testi fogyatékosságunk miatt elhagynak, bántanak minket,valójában megérdemlik e a szeretetünket.Nem szabad haragudni a világra és az emberekre sem, a sorsunk miatt, hiszen ez csak az első lépcső,ami talán túl korán jött.Sok mindent elveszítünk még az út során, örüljünk annak ami még megmaradt.Jó egészséget és pozitív gondolkodást mindenkinek.
2010. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem pl gerincferdólésem van, meg tölcsérmellkasom is! :S

A tölcsérmellkas kicsit idegesít, de elfogadtam.

2010. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És Te miket csinálsz rájuk?
2010. júl. 15. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!