Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hideg kéz és láb?

Hideg kéz és láb?

Figyelt kérdés

Egyfolytában hideg a kezem(főleg).A lábam is hideg szokott lenni.Mindig felmelegítem,de mikor pl.a zsebemből kiveszem,akkor szinte azonnal hideg lesz és kezdhetem előröl.

Nincs hideg a szobámban,a suliban is meleg van(úgy ahogy),de akkor is jéghideg a kezem.

Egyszer megfogta egyik barátnőm és :

-TE ÉLSZ MÉG ?????

Utána meg nézegették,hogy milyen hideg a kezem és kérdezték,hogy fázom-e vagy mi van.Volt aki megnézte a pulzusom és furcsán nézett rám.Elvileg nem érezte a pulzusomat a karomban :D

Én is tapogatom ott,de nem érzem a pulzusom.A nyakamnál érződik,de a kezemnél nem.


Annyira zavar,hogy olyan a kezem mint egy jégcsap és nem tudom,hogy mitől lehet.


Stressztől lehet ?Vagy alvás ?(elég rosszul alszom)

Vagy mitől lehet ez ?


A segítséget köszönöm !



2017. máj. 11. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:

15l


(ez lemaradt :/)

2017. máj. 11. 17:01
 2/6 anonim válasza:

Szerintem ment el orvos hoz, lehet hogy keringési zavar

Privibe beszélünk?

2017. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

Beszélhetünk privátban.

2017. máj. 11. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szar a vérkeringésed. Húzzál el mozogni, ne az ájfón előtt feküdj...
2017. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs Iphone-om -.-


Minden nap van tesi és otthon még biciklizek és tornázok is.Nem egy nagy szám,de azért ez is mozgás.


Nem értem,hogy miből gondoltad,hogy Iphone-om van.Hidd el,nem vagyok egy plázacica féleség.

2017. máj. 11. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig az. Mondjuk nekem valószínű a pajzsmirigy alulműködésem miatt.
2017. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!