Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le serdülő...

Hogyan fogyhatok le serdülő korban viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves fiú vagyok, aki túlsúlyos. Sajnos nagyon is. 90 kg vagyok, és 186 cm magas. És tippeket szeretnék, hogyan fogyjak. Elég rosszul érzem magam a bőrömben.

2017. máj. 14. 10:05
 1/1 anonim válasza:
Hoy^^ Én a kalóriabázist nagyon tudom ajánlani. Én 110 kg voltam a 160 centimhez, most pedig már csak 75. Még 15 kilótól akarok megszabadulni és nyár végére az is bőven meglesz vele. Felviszed, higy mit eszel, sportolsz és mennyit. Mindent személyre szab neked és a teljesítményedhez mérten alakítja is a dolgokat. Nagyon praktikus és végtelenül egyszerű. Nem koplalsz és nem szenvedsz vele. Jó, néha így is vannak mélypontok de azokon is túl lehet lenni. Én először egy barátnőmmel csináltam párhuzamosan és ez rengeteg erőt adott. Szerintem ha tudsz, akkor te is szervezz be még valakit. Vagy akár nekem is írhatsz ha gondolod, vagy ha van bármi kérdésed. Hipp-hopp jól fogod érezni magad a bőrödben, egyet se félj ;)
2017. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!