Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatok viszonyl...

Hogyan változtathatok viszonylag gyorsan a testemen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, sőt kifejezetten vékony vagyok, habár iszonyat egészségtelenül étekezek és lusta vagyok. Mindenki azt mondja, hogy szerencsés vagyok, ilyen alkattal mások hallgatnának stb. De én utálom, hogy ilyen pálcika vagyok,ígyhát elhatároztam, hogy változtatni akarok. Próbáltam egészségesen és egészségtelenül is hízni, semmi sikere. Tehát most kicsit meg akarok izmosodni, mert bár a melleim méretét nem én határozom meg, hátul még lehetek gömbölyű. Szóval tudtok ajánlani gyakorlatokat, tornás videókat, esetleg mellé egy étrendet? Egész alakra gondoltam,a válaszokat előre is köszönöm :)

15/L



2016. nov. 25. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
guggolás, mozgás, stb, kis súlyzós edzések, stb... De kur vára vigyázz, mert még kicsi vagy ahhoz, hogy a 140 el guggolj, meg ne akarj a lábgéppel egyből 80, at nyomni, mert búcsút mondhatsz a csóri térdizületeknek. Én is így jártam. Most alig tudok futni vele, ha nem csinálom egyfolytában
2016. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szo tényleg vigyázz vele [link]
2016. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de a koksztól, szterótól, danaboltól óvakodj, inkább a minőségre, mkint a gyorsaságra menj rá
2016. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!