Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokkal hosszabb a vérvétel ha...

Sokkal hosszabb a vérvétel ha a háziorvosom, , mindent, , kért, vagyis nagyjából mindent meg akar nézni amit csak lehet?

Figyelt kérdés
Pánikroham miatt küldtek el vérvételre, hogy kiderüljön tényleg nem más a probléma. Utálom a vérvételt, magát a tudatot hogy tűt szűrnak az artériámba. Már nagyjából megbarátkoztam a gondolattal , annyi gondol van még hogy mi van ha nagyon sokáig fog tartani- illetve az én kézhajlatomban egyáltálan nem látni nagy kék vérereket... így attól is borzalmasan félek hogy véletlenül nem találják meg a vénát.. valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2017. máj. 14. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem voltál még. Kb 30 másodperc az egész. És nem baj ha nem látszik az artéria, ez a szakmájuk megtalálják. Nem, nem érzel kb semmit. És attól hogy több mindent vizsgálnak te vagy ott több ideig mert a levett véreden csak több vizsgálatot hajtanak végbe. max kb 1 cl-el többet de az neked nem fog feltűnni. :)
2017. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár másodperc alatt lefolyik a vér a kémcsövekbe, voltam már párszor, naígyon gyorsan készen van.
2017. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vesznek le több vért. Igazából én azt sem értem 3 csepp miért nem elég, ennek még a tizedében is benne van minden.
2017. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!