Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszer a kventiax 25mg?

Milyen gyógyszer a kventiax 25mg?

Figyelt kérdés

Szedi valaki és ha igen mire való? Jó vagy inkább nem?

Nekem ezt írták fel alvászavarra meg szorongásra.

Vélemény?



2017. máj. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szuper a gyakorikerdesek, de tudok egy még szuperebb oldalat, úgy hívják Google:

[link]

Egyébként ami az egyik embernek jó, lehet, hogy a másiknak nem. Elsősorban az orvosra érdemes hallgatni, vagy egy jó gyógyszerészre. Illetve kipróbálod és meglátod, hogy Neked segít-e vagy sem.

2017. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy mostanában boldog-boldogtalannak felírják ezt az antipszichotikumot. Elsődleges indikációja a skizofrénia és a bipoláris depresszió. Tény, hogy javítja az alvást és enyhíti a szorongást, de ha egyszer elkezded szedni, lehet, hogy soha nem fogsz tudni megszabadulni tőle.

A 25 mg egyébként a kezdő dózis, terápiás hatás kb. 300 mg-tól várható. Súlyos skizofréniában és mániában akár 800-900 mg-is is adják.

Nem tesz jót a vérképnek, a májnak, a vérnyomásnak. Én volt, hogy kis híján elájultam tőle az utcán..

Évekig valóban jól elaltatott, de most már meg sem érzem, ha este beveszek akár 100-150-300 mg-ot.

2017. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!