Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy olyan problemam lenne....

Egy olyan problemam lenne. Idegessegre es lampalazra valaki nem tudna ajanlani valamit? Maskor tok nyugodt vagyok de mikor vizsgara kerul a sor es teljesiteni kell nem tudok gondolkozni es nyugodt lenni. Mar nem egyszer s ketszer jartam meg emiatt.

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél többször csinálod, annál jobb lesz.
2017. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sedatif Pc nevű "gyógyszert" javaslom neked! Én is hasonlóan reagálok mint te csak én még 3 litert izzadok is. Általában vizsgák előtt 1 héttel elkezdek magnéziumot szedni. A vizsga napján pedig beveszek kicsit többet mint az ajánlott. Soha nincs tőle semmi bajom ,mire lemegy a vizsga kezd el fájni maximum a hasam ,de megér egy sikeres vizsgát. Én Magne B6-ból szoktam szedni. Volt már ,hogy 4-5 darabot a vizsga napján. De ezt csak egyszer csináld meg! Egyébként pedig mondogasd magadnak ,hogy sikerülni fog ! :)

Sedatifból pedig 2 darabnál ne vegyél be többet ,mert álmosít ! És egyszerre csak az egyiket alkalmazd! A sedatifot természetesen ne szedd vizsga előtt ,csak aznap.

Nekem az alvással is bajaim szoktak lenni arra pedig az 1 db Hova tabletta a megoldás. Vizsga előtti nap 9 óra előtt bekapod a tabit és mire ágyban szoktál lenni normális esetben már aludni fogsz!

Remélem tudtam segíteni.

2017. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 3 litert izzadok enis :))
2017. máj. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!