Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegyek idővel majd...

Az anyajegyek idővel majd halványulni fognak, illetve eltünnek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és mindkét szülőm után örököltem a sok anyajegyet, minden évben több van. Eddig a hasamon egy 5 db lehetett, mára már szerintem 15 van. Mindig nézegetem magamat a tükörben és egyre többet észlelek magamon. Olvastam interneten, h állítólag a körömvirág kivonatú krémek halványítják, és akár el is tüntethetnek párat. Az anyajegyek majd idősebb koromra halványodni fognak, vagy egyre több lesz rajtam? Már lassan kellemetlenül érzem magamat miatta, olyan érzésme van mintha dalmata lennék 😁 Köszi a válaszokat!
2017. máj. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőröd normális. A magazin és instagrammuncikon nincs, mert lefotosoppolják. Mindenki van, és mindenkinek szaporodik a számuk. És nem, nem lehet eltüntetni sem kenőccsel, sem mással.
2017. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h eltüntetni nem lehet, de idővel megáll a "szaporodásuk"? 😁
2017. máj. 19. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha megfelelő napvédelmet alkalmazol, akkor csökkenthető a kialakulásuk sebessége.
2017. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!