Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzékeny vagyok?

Vérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
ha pl beszakad 1 picit a bőr a krömöm mellett akkor képes 2 órát is folyamatosan vérezni, a vérem nagyon világos piros, szinte átlátszo. Már több éve is megfigyeltem, hogy nagyon soká áll el a vérzés, de ritkán ér baleset, úgyhogy vérezzek is, igy nem foglalkoztam vele. Régen tuti, hogy nem volt sosem ilyen. A napokban tösször is volt apro sérülésem és mindig orákat kell várni hogy elálljon a vérzés. Összefügg ez a vércukor szinttel? azt olvasom, hogy a cukros vér sötétebb és sürübb, akkor gondolom könnyebben is alvad. Mitől alvadna jobban a vérem? van valami vitamin?

2017. máj. 21. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Értelmesebb lenne egy vérképet csináltatni, mert ez lehet többféle betegség jele is.
2017. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!