Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a fejemen egy pont?

Miért fájhat a fejemen egy pont?

Figyelt kérdés
A két szemem között/néha feljebb a két szemöldököm közt néha elkezd brutálisan fájni a fejem. Olyankor már a szemeimet is alig bírom kinyitni. Néha ennél gyengébben kezd el fájni, viszont nagyon sokáig fáj. Ha erősebb fénybe nézek kicsit enyhül a pillanat erejéig. Ha az utcán kint vagyok akkor nem szokott jelentkezni. Viszont amúgy még sötétben éjszaka is előjön. Fülorrgégészeten voltunk. Arcröntgenen voltunk arcüreggyulladás gyanújával, de negatív lett az eredmény. Szemészeten is voltunk, szememnek semmi baja. A BlueControl nevezetű szemüveglencsét ajánlották hátha számítógépezéstől van(pedig mostanában nem szoktam sokat ülni a gép előtt). Annak is lassan már egy hónapja h hordom, de nem javult semmit az állapot. Most akkor mi lehet ez, és mit tegyek vele?(bocsi a regényért)
2017. máj. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor bizony valami szöget ütött a fejedbe.
2017. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

?

Értelmes válaszokat kérnék

2017. máj. 21. 19:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ha a szememmel koncentrálok valamire, vagy ha az szemem közelébe nyúlkálnak az arcomon(pl kozmetikus) akkor is nagyon fáj
2017. máj. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!