Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam nőgyógyásznál, és...

Voltam nőgyógyásznál, és találtak valami köröm nagyságú daganatot a kismedencémben, megfogok halni?

Figyelt kérdés

A kismedencémben van egy körömnagyságú picike daganat.. holnap után tudom meg hogy rossz indulatu e, vagy jó..

Ha jóindulatu daganatrol van szo, akkor is ki kell venni?

És mi lesz ha rossz induatu?? Kemoterapia?? Halál???



2017. máj. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még az orvos sem tudta megmondani, mi lesz a kezelés akkor itt mit vársz?
2017. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz meghalni. HA rosszindulatú (és lehet ha jó, akkor is) kiműtik, aztán kapsz valamilyen terápiát. Nem csak kemó van hanem sugár is, az a daganattól függ. Esetleg van hormonterápia és más célzott szerek. Aztán szépen, daganat nélkül élsz tovább. De egyelőre várd ki az eredményt!
2017. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pptomi válasza:
Én azt javaslom, hogy ne az internetről tájékozódj, ne állíts fel magadnak lehetséges diagnózist, ne innen várj választ a kérdésedre, mert csak félrevezeted magad. A kezelőorvosod tudni fogja, hogy hogyan kell kezelnie, mi a megfelelő terápiás módszer.
2017. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez jóindulatú (mióma) akkor nem is műtik ki kb. 4 cm nagyságig. Nekem 4,6 cm nagyságú volt, 2 és fél éve műtöttek😊
2017. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!