Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hajlik meg a körömlemeze...

Miért hajlik meg a körömlemezem, ha növesztem?

Figyelt kérdés

Úgy értem tudtommal egészséges vagyok, nincs vitamin hiányom, nem foltos a körmöm.

Nő vagyok, szeretném növeszteni, és ha 2 mm-el hosszabbra nő, mint pl. egy hagyományos rövidre vágott köröm, akkor már elhajlik, úgy mondom inkább, lehajlik.

Nem olyan, mint pl. a köröm modelleknél vagy simán látom más nőkön is, hogy nekik egyenes a körmük és tök jól mutat rajta körömlakk.

Ezzel ellentétben, nekem tulajdonképpen a körömlakk is lefolyik róla, mert ahogy hosszabb már kicsit, rögtön követi is az ujjam formáját, tehát lehajik ívesen, úgy nő.

Most ezzel meg mit lehet csinálni?



2017. máj. 20. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is elhajlik, ha növeszteni próbálom. Ezért is járok műkörmöshöz. Zselével jól mutat.
2017. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!