Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásos házi praktika...

Jozsó25 kérdése:

Milyen hatásos házi praktika van pikkelysömörre a napon kivűl?

Figyelt kérdés
már szinte mindent kipróbáltam

2017. máj. 23. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
förjtojás és a kálisó mellőzése az ételekből
2017. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyiket se használom
2017. máj. 23. 20:53
 3/4 Laci1985laci válasza:
Ez lehet hogy hülyén fog hangzani de nekem ajánlották a delikátot és 2-3 nap alatt le száradt tőlle.
2017. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andi_girl2 válasza:
A pikkelysömör nekem is állandó probléma. Most viszont azt gondolom, hogy egy nagyon jó es olcsó megoldást találtam. Én a gyömbért próbáltam ki. Nem teaként, hanem az arcomba dörzsölve. Naponta többször kell, de nagyon hatásos. Már az első alkalommal megdöbbentem, hogy ez működött. Idő míg elmúlik, és persze újra elő fog jönni, de egy próbát mindenkinek megér. Egy kis darabka gyömbért kb 60 ft-ért lehet kapni. Meg kell hámozni, annyot amennyit felhasznalsz, es ahogy veszít a nedvessegből, úgy vagni egy kis szeletet belöle és dörzsölni tovább. Remélem segítettem
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!