Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldről szeretnék rendelni...

Külföldről szeretnék rendelni mondjuk 1 kg Piracetamot (és/vagy más nootropikus anyagot). Lehetséges volna? Hol tudok utánanézni milyen szabályozás vonatkozik a gyógyszerek magáncélra való behozatalára?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a Piracetam itthon vényköteles. USA-ban nem, Kanadában asszem igen, de legális hozatni külföldről, ugyanez van asszem UK-ban...
2010. máj. 17. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és miért nem iratod fel?
2010. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
MIRE VALÓK EZEK A SZEREK? ÉS MIÉRT KELL NEKED EBBŐL OLYAN SOK, ÉS MIÉRT AKAROD MEGKERÜLNI AZ ORVOSODAT?
2010. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kilogramm??? Ilyen mennyiséget biztosan nem legális behozni, ez már kereskedelmi mennyiség. Ennyivel életed végéig serkentheted az agysejtjeidet.
2010. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értékelem, hogy hozzászóltatok, de sajnos a kérdésre egyikőtök sem válaszolt érdemben....


Egyébként a mennyiség oka az, hogy fél kg piracetam 20$, azaz 1kg 40$ szóval nevetséges az ár, de a szállítási költség kb 25$ és emiatt a nagyobb mennyiség érné meg jobban... És ez az ár fele kb az itthoni patikák árainak, vagyis még arra is van racionális válasz (@10:38) hogy miért nem itthon akarom beszerezni.. 10:39 felháborodását (legalábbis erre utal a caps lock) viszont figyelmen kívül hagyom...


Így a kérdés továbbra is nyitott: lehet-e behozatni és mennyit az ilyen szerekből?

2010. máj. 17. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Hátha itt találsz használható infót:

[link]

2010. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
BOCS, NEM VAGYOK FELHÁBORODVA, MERT MIÉRT IS LENNÉK? CSAK ÉRDEKELT VOLNA, HOGY MIRE VALÓ EZ A SZER, AZ ÉRVEIDET, HOGY MIÉRT KELL ENNYI MÁR MEGÉRTEM.
2010. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogalmazva agyműködés serkentő gyógyszer.
2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sikerült? Rendeltél? Hatásos volt? Kérlek írj, mert én is tervezem a beszerzését, de itthon kevés ember rendelkezik tapasztalattal ebben az ügyben. Előre köszönöm.
2012. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdvözletem! Lehet rendelni Angliából simán bejön 500 gramm is nem foglalkoznak vele. Hatásos jó szer agyat serkenteni. Magyarországon az ilyen készítmény jóval drágább 3000 ezer forint a 100 grammnak megfelelő készítmény, 500g külföldről 38 dollár. Gratulálok magyar gyógyszeripar! Ráadásul itt nehéz hozzájutni, akkor írják fel maximum ha már teljesen dementiában vagy, de akkor már hova. Szellemi munkához tanuláshoz tökéletes, "prodrog". Be lehet hozatni mert nem tiltó listás szer, nem büntethetnek meg érte. Max ha árulod itt magyarba, akkor rádszállhatnak, az itteni vényköteles hatóanyag miatt. Vagy még egy megkerülési lehetőség, olyan nootropikus szert hozz be ami ből még nem csináltak gyógyszert mint pl.: Adranifil.
2012. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ●●●● válasza:
Hali! Sikerült rendelned? Megérkezett gond nélkül? Most tervezek rendelni én is, azért kérdezem.
2013. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!