Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy fél éves MRI eredmény még...

Egy fél éves MRI eredmény még hiteles lehet, ha most fáj a fejem, hogy nincs agydaganatom?

Figyelt kérdés

Fél éve voltam mri-n fülzúgás miatt ami azóta sem múlt el. Az eredmény teljesen negatív. A múlt héten is volt egy hirtelen nagy lüktetés a fejembe, halálra ijedtem. Tegnap extrán zúgott a fülem, este lefekvéskor az ágyban szintén lüktetett, folyamatosan, megijedtem, a fejem nem fájt, csak feszített, de mintha az állkapcsom is feszítene, meg mintha az orrom is. Mi ez, sima tenziós, vagy agydaganat? Tegnap nem volt hányingerem, ma van. Szorongásra hajlamos vagyok, szoktak pánikrohamaim lenni.

Mit tegyek? Bízzak a fél éves mri eredményben?


Köszi

20/L


2017. máj. 25. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek faj neha a feje. Azert mert egyszer nem vagy jol nem kell igy beparazni meg a legrosszabbra gondolni. Amilyen hulye az idojaras, nem is csoda, hogy nem voltal jol. Vernyomasod megmerted? Szerintem amugy csak siman kicsit magas volt. Akkor kell komolyabbra gondolni, amikor nagyon sokszor van ilyen, vagy allandoan. Nyugi! Nincs semmi bajod.
2017. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! A vérnyomásom nem volt magas. Viszont egész nap érzem ezt a préselő érzést, meg mintha a koponyám is fájna, mintha beütöttem volna a fejem. kb egy hónapja is volt ilyen pár napig. Rettegek :'(
2017. máj. 25. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Aludj sokat, igyál sok vizet, sétálj stb, tehát pihenj a hét végén, és hétfőn menj el a háziorvosodhoz. Nem akarlak riogatni sem okoskodni, de jobb megnézetni - neurológián voltál? Vagy hol foglalkoztak a fülzúgásoddal?
2017. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!