Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova forduljak, ha senki nem...

Hova forduljak, ha senki nem veszi komolyan a panaszaimat?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta küzdök azzal, hogy idegentest érzés van a torkomban. Mintha folyamatosan valami váladék lenne ott, amit nem bírok lenyelni. Néha olyan érzésem is vn mintha be lenne dagadva a nyakamnál, de tapintásra és látszatra erre nem utal semmi. Most pár napja egész élesen érzem, hogy van ott valami, mint mikor valami morzsa megreked ott, ahhoz hasonló. Nem múlik se evés se ivás után. Természetesen háziorvosnál voltam. Kértem tőle beutalót pajzsmirigy ultrahangra, meg vérvételre, de a pajzsmirigyem rendben van. Fül-orr gégész azt mondta, hogy tökéletes minden. A vérképemen ami kiugró eltérés, az az eosinofil, ami 12 volt, többszöröse a felső határértéknek. Erre persze mindenki rámondja, hogy hát ez allergia. És akkor? Tegyem a fiókba és el van intézve? Semmi további vizsgálat vagy kérdezgetés. Egyszerűen már azt érzem, hogy nincs kedve ezzel foglalkozni, mert elég lekezelően is beszélt velem a házidoki. Már nincs is kedvem visszamenni hozzá, mert tudom, hogy úgyse mondana semmit, már közölte hogy neki dunsztja sincs mi bajom. Nagyon unom, hogy nekem kell kitalálnom, hogy mi bajom. De hová forduljak akkor? Attól tartok máshol is ezzel szembesülök majd.

2017. márc. 31. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az allergia diagnózisra nem javasoltak kezelést? Lehetséges, hogy az megoldaná.
2017. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Csináltak egy alap allergia tesztet, de az teljesen negatív lett. Nem küldtek tovább.
2017. márc. 31. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Refluxnál is van ilyen érzés a torokban, talán ezirányú vizsgálatot is csináltathatnál.
2017. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, mi a kérdés, nem figyeltem.
2017. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológushoz menjek? Néha esténként erősebben érzem. Mintha zsibbadna a nyelőcsövemnél.
2017. ápr. 1. 22:54
 6/12 anonim válasza:
100%
1000%, hogy reflux, ugyanezt az utat végigjártam, mint te. Katasztrófa, hogy a magyar egészségügyben még mindig képtelenek felismerni a tüneteket.
2017. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológus mit csinál? Nyelőcső tükrözés és ilyenek? Égő érzést nem tapasztalok egyáltalán. Csak már észrevettem h kb minden nyelésnél azt csinálom, (bocsánat kicsit undi lehet...) hogy először megpróbálom így visszaszívni vagy felszívni azt a váladékot és csak utána nyelek. De persze nem szakad fel sosem.
2017. ápr. 5. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál, kedves Kérdező?
2017. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eltűntem kicsit, de nem gyógyultam meg sajnos. Más oka volt de ez nem tartozik ide. A panaszaim kicsit hullámozva de maradtak ugyanúgy. Ma pl egész nap a váldékkal szenvedtem, nem tudom mennyit nyelhettem le csak ma... :(
2017. jún. 1. 23:56
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi okozza? Hogy derült ki?
2017. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!