Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy bizonyos tempónál gyorsabban semmit nem tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés
Minden munkahelyen elvárás a gyorsaság és a precízség. De míg más megcsinál valamiből mondjuk 10-et én az alatt az idő alatt mondjuk csak 4-et. Minden munkahelyemen eddig problémám volt a gyorsaságommal, de egész egyszerűen amikor már úgy érzem, hogy a tüdőm kiszakad, a lábamon alig állok és már koncentrálni sem tudok annyira igyekszem, akkor ennél többet nem fogok tudni nyújtani és azt hiszik, hogy lusta vagyok. Régebben is már probléma volt a koncentráció, a gyors mozdulatok, megfájdul a derekam, mert gerincferdülésem van, ha nagyon megerőltetem magam rám jön az asztma és a súlyfeleslegem miatt a lábam is iszonyatosan fáj. A gondolkodásom is lassabb a kelleténél, vagy legalábbis úgy érzem, másokhoz viszonyítva legalább is... így nagyon nehezen tudok bárhol teljesíteni. Hogyan lehet mindezen javítani? Annyira igyekszem és magamtól nem fog menni úgy érzem. Légyszi írjatok valami megoldást!
2017. máj. 25. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom, mekkora súlyfelesleg van rajtad, de ha fáj tőle a lábad akkor biztosan nem elhanyagolható. Csak annyit tudok mondani, hogy add le, és akkor enyhül a fájdalmad, abból a 4-ből legalább 6 lesz, hidd el nekem.
2017. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!