Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek a...

Van itt olyan ember akinek a foga miatt lett arcüreg gyulladása?

Figyelt kérdés
Pontosabban van fölül 4 fog ami ha begyullad kihathat az arcüregre.
2010. máj. 17. 14:29
 1/3 anonim válasza:

Nekem fordítva történt (Vagy legalábbis eddig így gondoltam)

Éveken keresztül voltak arcüreg problémáim, és attól begyulladt a két leghátsó felső fogam, darabok törtek ki belőlük. Fordítva nekem nem történt még meg, ellenben a torkom, és a fülem már gyulladt be a fogaim miatt.

2010. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok igazából válaszolni, de a saját tapasztalatomat leírom. Van egy bal felső tömött fogam, és egy hétvégi napon nagyon el kezdett fájni. Valahogy kiböjtöltem a hétfőt, de kocogtatásra a csillagokat láttam. Biztos voltam benne, hogy itt foghúzás lesz. Mentem a fogászatra, nagyon precíz, rendes doktornőhöz kerültem, aki miután megvizsgálta alaposan a fogamat, közölte, hogy arcüreggyulladásom van, a fognak semmi baja. Nem küldött el orr-fül-gége szakorvoshoz, felírta az antibiotikumot, meg még valamilyen orrsrayt, ami meg is gyógyított. Tehát nálam pont fordítva történt. Arról csak hallomásból tudok, hogy egy felső gyökér gyulladás valamilyen hártyás részen ha átmegy, akkor okozhat az arcüregben gondot. Szerintem annak nagyon kell már fájni.
2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajna pont ilyenben volt részem.A gyulladás ráhúzódott az arcüregemre és igen nagy grimbuszt csinált annak ellenére, hogy időben mentem fogászatra.Ezért nem csak a fogamat kellett kezelni hanem az arcüreg gyulladást is! Nem egy leányálom a fájdalom. Ha még van lehetőséged menj el a fogászatra és megúszhatod a poklot!!!
2010. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!