Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrból jövő horkolás ellen...

Orrból jövő horkolás ellen lehet tenni vmit?

Figyelt kérdés
A barátom kb. fél éve kezdett el horkolni, elötte néha-néha horkolt, de most szinte minden este. Még a füldugón is áthallatszik. Ez nem torokból jövő horkolás (apum pl. úgy horkol), hanem olyan, mintha az orra lenne elzáródva. Ébren is nagyon hangosan szuszog, eddig nem így tette. De nem tudom mitől lehet, mert nem is hízott, nem is allergiás meg semmi. És a forgolódás sem segít, mert nem csak egy pózban csinálja. Erre használna az az orr tapasz, vagy akinek ilyen horkolással van tapaztalata, segítene, hogy lehet-e vmit csinálni vele?
2017. máj. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem femina cikkekre
2017. máj. 29. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

a horkolás ugyanonnan jön.

És általában azért, mert rossz pozícióban fekszik, és nem bír rendesen levegőt venni miatta.

Én agykontrollal szoktam le róla.

2017. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!