Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, akkor ha valaki...

Mi történik, akkor ha valaki túl sok vérhigítót vesz be alkohollal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden gyógyszer máshogy működik, nem egy fajta vérhígító létezik, gondolom a betegtájékoztatóban le van írva, hogy mi történik, ha ezeket alkohollal veszed be.

Megjegyzem, egyébként semmilyen gyógyszert nem célszerű alkohollal bevenni.

2017. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. máj. 30. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Most látom csak a kulcsszót amit megadtál...

Ha valamilyen problémád van, arra inkább megoldást kell találni, nem pedig mindenféle gyógyszert bevenni, amik egyébként sem hatnak úgy, ahogyan te szeretnéd, viszont egy életre tönkre teheted magad velük, mert lehet komoly egészségügyi károsodásod lehet a jövőben. Próbálj meg szakemberhez fordulni, pszichiáterhez, lehet tudnátok találni valamilyen megoldást együtt!

2017. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik hogy vérhigító, maximum a vizet lehet annak mondani. A gyógyszer nem higítja a vért csak gátolja az alvadási faktorok működését. Tehát a rendes neve véralvadásgátló.


Ha valaki sokat vesz be belőle (értsd a normál menyiség többszörösét), akkor belső vérzése lesz és elvérzik. Az alkohol ott már nem oszt nem szoroz. Maximum enyhíti a belső vérzés okozta pokoli fájdalmat.

Ne próbáld ki!

2017. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előttem válaszolónak igaza van, ha valami probléma van az életben, nem azzal kell megoldani, hogy gyógyszereket veszünk be össze vissza, mert felesleges és butaság. Maximum annyit érsz el vele, hogy a helyzeted sokkal rosszabb lesz, gondolom ezt te sem akarod. Kérj segítséget szakembertől, bármi baj is legyen, biztosan tud neked segíteni! Nem az a megoldás, hogy hátat fordítunk egy problémának, hanem az, ha szembenézünk vele!
2017. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 tisztában vagyok azzal ,hogy nem lesz vizesebb ettől a vér és,hogy ezt hogyan kell elképzelni, de így hívják és kész!


nem magam miatt írom, csak hallottam valamit a közelben és érdekel mi történik ilyenkor.


én is játszottam már el a gondolattal , de a szüleim és párom miatt sosem tettem meg, ennek örülök is ,mert azóta várandós vagyok a közös kisbabánkkal.

2017. máj. 30. 19:48
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm szépen,hogy így idegenekkénkt,látatlanban is segítséget nyújtanátok.:)
2017. máj. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!