Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek rendőr/katona ilyen...

Lehetek rendőr/katona ilyen betegséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 18éves vagyok. Néhány év múlva szeretnék rendőr (vagy katona) lenni. Ám fenn áll az a probléma hogy 14éves koromban depressziót diagnosztizáltak nálam és azóta gyógyszert szedek, de már elkezdte az orvos leépíteni(nem tudom mi a szak szó rá) Ha végleg elhagyom a gyógyszert, akkor lehetek rendőr/katona? Vagy semmi esélyem rá?

Mert tudom hogy amíg gyógyszert szedek addig nem lehetek rendőr. :(

Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szivbol remelem, hogy soha az eletben nem lehet semmi olyasmi hivatasod, ahol fegyvert adnak a kezedbe. Fokent a te erdekedben.
2017. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Depresszióval nem lehetsz rendőr. Sarkos a példám, de egy többszörös erőszaktevő pedofil sem lehet tanító egy iskolában.
2017. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Csak gondolj bele, hogy mi lenne, ha visszajönne a depresszió, amikor fegyver van a kezedben, mert bármikor visszajöhet, ha leteszed a gyógyszert. Lelőnéd magad, mert sz*r az élet.
2017. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 5. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, ha eltitkolod. De én sem ajánlanám. Figyelj oda magadra, ha gyógyszer nélkül képes vagy tünetmentes maradni hónapokon vagy éveken keresztül, akkor próbáld meg. :) Sok szerencsét.
2017. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Az az nem szakszó, hanem szagszó helyesen. Mert ugyebár a szakembereknek van odourja, és innen ered a kifejezés eredete te edukálatlan.
2017. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer-leszokás jó ötlet,de fokozatosan kell. Semmiről se azonnal kell leszokni.
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!