Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettem a patikában DropOne...

Vettem a patikában DropOne vércukormérőt, de elég fura értékeket mutatott: 1.4,2.3 Dobhatom most ki a szemétbe? Van valakinek ilyen márkájú cukormérője, és mi a véleménye róla? Kapható hozzá kontroll folyadék?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy fél liter kólát (NEM lightot). Ha fél óra múlva megméred, és 2,3-at mutat akkor vidd vissza és kérd vissza a pénzt.
2017. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Visszavittem, de pénzt nem adnak vissza...
2017. jún. 3. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom elküldték a szervizbe, vagy adtak csere darabot ami már jó? Három napon belül cserélni kell. Azon túl viszont a garanciát a hivatalos szerviz helyen lehet érvényesíteni.
2017. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen használati útmutatót kaptál hozzá?

[link]


Gondolom ha kaptál, akkor mindent úgy csináltál ahogy leírták.

2017. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor még ezt is megcsináltad?


" Kalibrálás

Ha elôször használja a mûszert vagy mielôtt egy új csomag tesztcsíkot használ, szükséges a kalibrálás elvégzése, mely könnyen elvégezhetô a helyes kód kiválasztásával a vércukormérôn. Fontos, hogy meggyôzôdjön arról, hogy az LCD kijelzôn megjelenô kód azonos a tesztcsík tubusán lévôvel mielôtt továbbhaladna. Csak akkor mérje a vércukorszintet,

ha a kódok megegyeznek, hogy a mérési eredmény pontos legyen! Kérjük az alábbi lépések alapján kalibrálja a mûszert! "

2017. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Cserélni nem cseréltek 3 napon belül sem. Szervízbe elküldték, még nem jött vissza. Kalibrálni ezt a fajtát nem kellett. Már bánom, hogy nem vettem egy drágábbat, de jót.
2017. jún. 8. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt már régen megtanultam, hogy ami olcsóbbnak tűnik első látásra, az kerül később több bosszúságba és még kevesebbre is képes int egy komolyabb.

Ez mindenre igaz.


Erről szól a régi közmondás is, "olcsó húsnak híg a leve"

2017. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kössz! De nem ezt kérdeztem...
2017. jún. 10. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
..viszont örök igazság, de legtöbben csak a sok kicsinek tűnő pénz kidobása után jönnek rá. Gondoltam megelőzöm a további felesleges kadásokat ezzel, de te tudod.
2017. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, tudom. :D
2017. jún. 11. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!