Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gond lehet belőle ha Valerina...

Gond lehet belőle ha Valerina Relaxra ráiszok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Megyek egy helyre ahol nagyon szoronganék valerina nélkül amég le nem megy egy kis alcohol. Okozhat e valami bajt ha ráiszok valerinára mint xanaxnál vagy ez itt nem áll fent?

2017. jún. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kételyeid vannak, hagyd el a valerianát és igyál nélküle. Nem lesz "üzemzavar".
2017. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább arra gondoltam hogy nem fogok e zombivá válni mint a xanax&alkohol kombóval. Mert az viszont nem lenne jó.
2017. jún. 4. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, legfeljebb kevésbé leszel feldobott, de zombivá nem változtat. (A xanaxnál sem az az igazi veszély, hanem hogy az alkoholos kombináció iszonyúan addiktív!)


"Ha kételyeid vannak, hagyd el a valerianát és igyál nélküle." - inkább fordítva javasolnám.


Amúgy ha szoronganál, hát szoronganál. Ha minden stresszhelyzetből kimenekülsz valamilyen szerrel, idővel nagyon lecsökken a stressztűrő képességed, és akkor ráfügghetsz valamilyen szerre.

2017. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért szoktam magamat tudatosan edzeni. Már egész jol haladok és kb5 perc után felé tudok kerekedni de most itt nem akarok kockáztatni
2017. jún. 4. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz, a valeriana gyógynövény, a xanax meg egy erős nyugtató.. Majdhogynem kábítószer.
2017. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"a valeriana gyógynövény, a xanax meg egy erős nyugtató.." - én egyébként egyszer vettem be xanaxot életemben, a világon semmi hatását nem éreztem. A valeriana sokkal jobban ütött elsőre. De tény, hogy rászokni nem lehet, a xanax-szal (és hasonló alprazolamos csodákkal) ellentétben.
2017. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!