Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden napos fejfajas es...

Minden napos fejfajas es rosszul let a meleg miatt? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mar hetek ota miota melegebb ido van, minden nap faj a fejem es ki se birok menni a hazbol, mivel nagyon rosszul leszek a melegben, napon kb 2percet alig birok allni ,mert szedules es hanyinger tor ram , de mar a meleg levegotol is rosszul vagyok, szoval hogy ha esetleg kint vagyok a szabadban , de arnyekban akkor sem erzem jol magam a meleg miatt. Mult hetvegen kimentem a barataimmal este a szabadba elegge meleg volt este is es nagyon rosszul lettem, hoaba vettem be gyogyszert (algopirint) a fejfajasom meg masfel oraval kesobb sem mult el, eleget iszok leginkabb vizet vagy gyumolcs leveket es massal nincs is problema, csak az enyhitett a fejfajasomon ,hogy annyi ido szenvedes utan hanytam. De ez mar minden napos , iskolaba sem tudtam menni es a hazbol se tudok kimenni, annyira faj a fejem hogy mar nem tudok csak fekudni... Algopirint szoktam bevenni vagy cataflamot bar a gyogyszereket nem szeretem ,igy csak akkor veszek be ha mar nagyon muszaly, de egy hete mar minden nap muszaly ,hogy valamennyire enyhitse , de igy se nagyon mullik. Probaltam mar a vizes borogatast , ugy valamennyivel jobb , de az sem nyujt hosszu tavonsegitseget. A hazi orvosomhoz nem tudok menni mivel nem tesz mast csak max ujra fel ir egy algopirint es kiir egy ket napra.. Van esetleg valaki hasonlo helyzetben? Vagy tudna segiteni, hogy milyen gyogyszert szedhetnek vagy mi lenne jo erre? 16/L

Valaszokat koszonom



#gyógyszer #fejfájás #migrén #migrenes fejfajas
2017. jún. 4. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Kivizsgálhatna, mert nem száz százalék, hogy csak a melegtől van! Esetleg próbálkozz az Antifront cseppekkel.

De az edzettség, hozzáedződés is segíthet, ehhez viszont pont az kellene, hogy minél többet tartózkodj levegőn, napon.Persze nem a gutaütős melegben, hajnalban és este legyél kint minél többet!

2017. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!