Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek ehhez hasonló...

Valakinek ehhez hasonló tünetei vannak-e? Mi a bajotok? Stressz okozza ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég kezdtem el dolgozni. Új hely,új élet,új emberek stb..természetesen sokat idegeskedem ezen. Sok probléma van az étkezésemmel. Nem eszek rendszeresen,néha "éhezem" az idegtől. Van,hogy csak igyekszem elnyomni pl egy kis cukorral,csokival,hogy ne legyek éhes és kibírjam egész nap. Lehet,hogy ez az életmód..kikészítette a gyomrom. Sokszor ébredek gyomorfájásra, a főtt ételeket nem bírja a gyomrom (általában 1 óra és ki is jön hasmenéses formában,de nem mindig). Mindig hányingerem van, furán fáj a gyomrom. Olykor hirtelen jobb oldalt fenn kicsit fáj és futok is a wcre. Általában csak délelőttönként van hasmenésem. Nem tudom az idegtől-e vagy mi bajom lehet.Néha görcsölös a fájdalom,mint menstruációkor. Orvosnál voltam ő vizsgálat nélkül a stresszre fogta.

Esetleg valakinek valami hasonló és tapasztalata ezzel?


21/L



2017. jún. 9. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is elég nehéz az emésztésem, a stressz miatt. Nem szabad éheztetni magad. Tudom, hogy ezt nehéz megfogadni, én is rendszertelenül eszek, de egy idő után a gyomrod nagyon nem fogja tolerálni. Gyomorfekélyed lehet... stb. betegségek, amikkel nem lesz könnyű megküzdeni.

Javaslom, hogy igyál elegendő folyadékot és egyél sokszor keveset. Nekem is szokott random fájni a hasam, meg vizsgák előtt sajnos néha megy is. Ahogy ráfeszülsz a dolgokra, azt megérzi a szervezeted is. Próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amik ellazítanak. Kezdj el sportolni, zenét hallgatni, olvasni. Csináld, amit szeretsz.

2017. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet bélgyulladás is. Szerintem menj egy gasztroenteorológushoz.
2017. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!