Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik kollégám csuklóján...

Egyik kollégám csuklóján vagdosásra emlékeztető hegeket láttam. Okozhat más ehhez hasonló hegeket?

Figyelt kérdés

Csak mert láttam már korábban ilyet, de ez nem olyan tipikus. 5-6 vonalrólhegről van szó (nem a domináns karon), szóval nincs sztvagdosva az egész alkarja. Azon gondolkoztam, hogy okozhatta-e esetleg baleset, például üvegszilánkok? Az is járhat ilyen szabályos, vonalas sebzéssel?

Egyébként nagyon jófej srác, de látszik rajta, hogy kissé különc, magába forduló, szóval a személyisége alapján akár lehetett nehezebb időszaka. Annyira még nem ismerem, és nyilván nem szeretnék a múltjában turkálni. Az viszont meglep, hogy ha tényleg vagdosta magát, nem próbálja jobban elrejteni ebben a szakmában (most nem írom le, hogy ez pontosan mi is:)



2016. júl. 19. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kezemet már vágta el több üvegszilánk egyszerre, de az nem volt szabályos. Persze ezzel nem azt mondom, hogy biztosan vagdossa magát, lehet, hogy más oka van, de ha nagyon szabályosak a vágások, én is gyanakodnék.
2016. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szabályosak a sebek. De valószínűleg ez már régi dolog lehet (ha az). köszi a választ :)
2016. júl. 21. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!